پیمان طالبی
2020/06/26
پیام زفرقندی
2020/12/02

پیمان سرحدی

“پیمان سرحدی” متولد سال ۱۳۷۰ است.
او در سن ۱۲ سالگی اولین اختراع خود را در جشنواره خوارزمی به عنوان جوانترین شرکت کننده در دوران جشنواره خوارزمی معرفی کرد.
تا سن ۱۸ سالگی بیش از ۳۰ اختراع به ثبت رساند.
در سال ۲۰۱۱ موفق به کسب عنوان مدال نقره مسابقات جهانی اختراعات سوئیس و دیپلم افتخار در این فستیوال بین المللی که ۵۰ کشور در آن حضور داشتند شد و در همانجا از سوی نشریه تایمز به عنوان یکی از ده مخترع برتر سال ۲۰۱۱ جهان معرفی شد، این در حالی بود که وی به عنوان جوانترین و تنها ایرانی تمام ادوار این انتخابات معرفی شده بود.
وی در ادامه سال ۲۰۱۱ موفق به دریافت مدال طلایی مسابقات جهانی اختراعات آلمان و همچنین مدال و نشان طلایی فدراسیون مخترعین روسیه و مدال نقره مسابقات جهانی لهستان شد.

تخصص ها
مدیریت تکنولوژی – مدیریت اجرایی – الکترونیک – مکانیک – کامپیوتر – هوا فضا – انرژی های نو- مکاترونیک – امنیت – مدرس خلاقیت – استعدادیابی– مدرس کارآفرینی – تجاری سازی فناوری و اختراعات – متخصص TRIZ – مدرس مدیریت نوآوری و فناوری – امنیت سایبری و مقابله با هک و نفوذ است.
اختراع آخر سرحدی در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ در خصوص از بین بردن کرونا به صورت هوشمند از روی اسکانس‌های عابر بانک ها در سویس ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید