Document

انیمیشن داستان یک خرس: این مورد از فهرست بهترین انیمیشن های کوتاه تاریخ، برنده شدن ۷ جایزه را در رزومه خود دارد؛ جایزه‌های آکادمی اسکار، جشنواره بین‌المللی فیلم کلیولند، فلوریدا، ایندی لیسبوا، مانتری، ریور ران و واشینگتون دی سی. این انیمیشن کوتاه حول محور یک خرسی پیر مالیخولیایی می‌چرخد که یک شهر فرنگ مکانیکی را که خودش درست کرده، هر روز به گوشه خیابان نزدیک خانه‌اش می‌برد. رهگذران به ازای یک سکه می‌توانند به روزنه اختراع او نگاه کنند. این شهر فرهنگ داستان یک خرس سیرک را نشان می‌دهد که آرزوی فرار کردن از آن‌جا و بازگشت به آغوش خانواده‌اش را دارد؛ جایی که از آن گرفته شده بود. این مورد از فهرست بهترین انیمیشن های کوتاه تاریخ، برنده شدن ۷ جایزه را در رزومه خود دارد؛ جایزه‌های آکادمی اسکار، جشنواره بین‌المللی فیلم کلیولند، فلوریدا، ایندی لیسبوا، مانتری، ریور ران و واشینگتون دی سی. این انیمیشن کوتاه حول محور یک خرسی پیر مالیخولیایی می‌چرخد که یک شهر فرنگ مکانیکی را که خودش درست کرده، هر روز به گوشه خیابان نزدیک خانه‌اش می‌برد. رهگذران به ازای یک سکه می‌توانند به روزنه اختراع او نگاه کنند. این شهر فرهنگ داستان یک خرس سیرک را نشان می‌دهد که آرزوی فرار کردن از آن‌جا و بازگشت به آغوش خانواده‌اش را دارد؛ جایی که از آن گرفته شده بود. این داستان از زندگی پدربزرگ کارگردان الهام گرفته شده که بعد از کودتای ۱۹۷۳ شیلی به مدت ۲ سال زندانی شد و مجبور بود در طی دوران دیکتاتوری در تبعید زندگی کند. این انیمیشن کوتاه فوق‌العاده مورد استقبال منتقدان قرار گرفت؛ اولین نماینده از شیلی که برنده جایزه اسکار بود و اولین اثر انیمیشنی لاتین آمریکایی که نامزد/برنده این جایزه شده بود.

.

Document

انیمیشن هویج دیوانه (Carrot Crazy) دو شکارچی که قصد شکار خرگوش بازیگوش را دارند، برای هدف خود، رقابتی سرسختانه را با یکدیگر آغاز می کنند که نهایتاً نتیجه ای غیرمنتظره را به همراه دارد... ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه Snack Attack انیمیشن کوتاه و تاثیرگذار Snack Attack اثری ست که با زبان ساده و طنز آمیز درباره‌ی مسئله‌ای مهم با مخاطب صحبت میکند. پیرزنی در حالی که منتظر قطار است قصد دارد شیرینی اش را با آرامش بخورد. ولی وقتی نوجوانی که در کنارش نشسته بود او هم از آن شیرینی ها می خواست...... ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

داستان هندوانه Watermelon: A Cautionary Tale انیمیشن کوتاه داستان آموزنده پسر بچه‌ای که به طور اتفاقی یک هسته هندوانه را قورت می‌دهد و اتفاقات عجیبی برایش می‌افتد... ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه چاو آلبرتو چاو آلبرتو یا سلام آلبرتو ( Ciao Alberto ): انیمیشنی کوتاه، کمدی و خانوادگی محصول کشور آمریکا به کارگردانی مک‌کینا هریس است که در سال 2021 توسط سرویس دیزنی پلاس منتشر شد. این انیمیشن که به نوعی اسپین آف کوتاه از انیمیشن لوکا Luca محسوب می‌شود. داستان انیمیشن درباره شخصیتی به همین نام برگرفته از انیمیشن مشهور و پرطرفدار Luca 2021 است که ماجراهای کمدی از این انیمیشن را به تصویر کشیده است… (Ciao Albeurrow ) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه لانه (Burrow) لانه ( Burrow ): انیمیشنی کوتاه به کارگردانی مادلین شرفیان در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا است. شخصیت اصلی داستان که یک خرگوش است، برای ساخت خانه جدیدش با یک موش کور و یک موش مواجه می شود که ظاهرا هدفی مشابه دارند. ... … .. ... ... » (Decaf) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه پاپی (Puppy)انیمیشن انیمیشن کوتاهپاپی ( Puppy ): انیمیشن کوتاه و کمدی که محصولی دیگر از کمپانی سونی پیکچرز هست، داستان آن مربوط به بعد اتفاقات قسمت دوم انیمیشن هتل ترانسیلوانیا می‌باشد. در این انیمیشن کوتاه دنیس پسر جاناتان و میویس صاحب یک سگ عجیب و غریب می‌شود و… .. ... ... » (Decaf) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه The Present (Mice a small story)» (Decaf) انیمیشن کوتاه The Present یکی از پر‌افتخار‌ترین آثاری است که در این حوزه ساخته و عرضه شده‌ است. این انیمیشن در بیش از یک صد فستیوال و نمایشگاه به نمایش درآمده و ۵۹ جایزه مختلف اعم از جایزه ویژه مخاطبین فستیوال فیلم آستین، جایزه هیئت داوران فستیوال بین‌المللی ریور‌ران و بهترین انیمیشن کوتاه از جوایز فیلم کوتاه را دریافت کرده است. جیکوب فری انیمیشن کوتاه The Present را به عنوان پایان‌نامه برای آکادمی فیلم بادن وورتمبرگ با همکاری مارک کرانزلر ساخته است.. ... ... » (Decaf) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه موش ها یک داستان کوچک (Mice a small story)» (Decaf) 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): موش ها یک داستان کوچک ( Mice a small story ): انیمیشن کوتاه محصول 2018 کشور فرانسه است. داستان فیلم در یک تونل تاریک مترو، گروهی از موش ها یک حلقه طلا را پیدا می کنند که گویا جنگی بین دو گروه از موش ها سر اون حلقه طلایی شروع میشه. ... ... » (Decaf) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه «بدون کافئین» (Decaf) 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): انیمیشن کوتاه «بدون کافئین ژانر: کمدی، ماجرایی / خلاصه داستان: در خانه ای که در آن یک سگ و یک گربۀ خانوادگی زندگی می کنند، سگ تصمیم می گیرد گربۀ همیشه خواب آلود را از تنبلی و رخوت خارج سازد. برای همین، سگ ظرفی حاوی قهوه را در اختیار گربه قرار می دهد تا با نوشیدن آن خواب از سرش بپرد. اما، نوشیدن قهوه برای گربه چندان هم بدون عوارض نیست و... » (Decaf) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه ناپو (Napo) 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): انیمیشن کوتاه ناپو (Napo) ناپو ( Napo ): انیمیشنی کوتاه و خانوادگی به کارگردانی گوستاوو ریبیرو محصول کشور برزیل است که در سال 2020 میلادی توسط کمپانی Miralumo Films تولید و منتشر شد. در مورد پسربچه‌ای به نام جان می‌باشد که قادر نیست بیماری پدربزرگ خود را که منجر به اختلال در حافظه او شده به درستی درک کند. در این میان جان به یک آلبوم عکس قدیمی برخورد کرده و اجازه می‌دهد این تصاویر تخیل او را هدایت کرده تا خاطرات پدربزرگش را مانند یک نقاشی در ذهن او ترسیم کنند. در نهایت این تصاویر رابطه میان جان و پدربزرگش را از طریق خاطرات گذشته به درستی شکل داده و… (Ciao Alberto 2021) ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه DREAM (رویا) (Mice a small story) 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): انیمیشن کوتاه رویا (Ciao Alberto 2021) سازنده انیمشن: "ما معتقدیم این نگرش، نه تنها برای نوجوانانی که می‌خواهند فضانورد شوند، بلکه همه آنانی است که رویایی بزرگ در سر دارند. متوجه خواهید شد که، صرف نظر از اینکه دیگران چه می گویند، حتی زمانی که زمین می خورید یا شکست می خورید، اگر به اندازه کافی سخت کوش باشید و شهامت کافی برای دنبال کردن رویایتان را داشته باشید، باز هم می توانید به رویای خود برسید. این انیمیشن زیبا با تلاشی 5 ماهه توسط Hoang Nguyen (Laladee) و Giang Hoang ساخته شده است. ( Mice a small story ): . ... ( Ciao … ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه موش ها یک داستان کوچک (Mice a small story) 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): انیمیشن کوتاه موش ها یک داستان کوچک (Ciao Alberto 2021) موش ها یک داستان کوچک ( Mice a small story ): انیمیشن کوتاه محصول 2018 کشور فرانسه است. داستان فیلم در یک تونل تاریک مترو، گروهی از موش ها یک حلقه طلا را پیدا می کنند که گویا جنگی بین دو گروه از موش ها سر اون حلقه طلایی شروع میشه. ... ( Ciao … ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه چاو آلبرتو 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): انیمیشن کوتاه چاو آلبرتو (Ciao Alberto 2021) چاو آلبرتو یا سلام آلبرتو ( Ciao Alberto ): انیمیشنی کوتاه، کمدی و خانوادگی محصول کشور آمریکا به کارگردانی مک‌کینا هریس است که در سال 2021 توسط سرویس دیزنی پلاس منتشر شد. این انیمیشن که به نوعی اسپین آف کوتاه از انیمیشن لوکا Luca محسوب می‌شود. داستان انیمیشن درباره شخصیتی به همین نام برگرفته از انیمیشن مشهور و پرطرفدار Luca 2021 است که ماجراهای کمدی از این انیمیشن را به تصویر کشیده است… ( Presto ): ) ( Gulliver Returns ): … ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه پِرِستو (نامزد اسکار) 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): پِرِستو ( Presto ): یک فیلم کوتاه پویانمایی رایانه‌ای از پیکسار و محصول سال ۲۰۰۸ است که پیش از فیلم بلند وال-ئی این استودیو در سینماها پخش می‌شد. داستان فیلم در مورد پرستو است؛ شعبده‌بازی که تلاش در اجرای یک نمایش دارد، اما خرگوشش الک، تا هویجش را نگیرد، با او همکاری نمی‌کند. این فیلم کوتاه، یک ادای احترام آکنده از طنز به کارتون‌های کلاسیکی چون تام و جری و لونی تونز و همچنین آثار تکس اوری است. پرستو را پویاگر کهنه‌کار پیکسار، داگ سوئیتلند، کارگردانی کرده و این نخستین کارگردانی وی بوده‌است. واکنش‌ها به این فیلم کوتاه، مثبت بود و منتقدان وال-ئی نیز آن را لذت‌بخش خواندند. پرستو همچنین نامزد دریافت جایزه آنی و جایزه اسکار شد.انیمیشن کوتاه پِرِستو (نامزد اسکار) ( Gulliver Returns ): … ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن بازگشت گالیور 2021 (Gulliver Returns) ( Dugs Special mission ): بازگشت گالیور ( Gulliver Returns ): انیمیشنی ماجراجویی به کارگردانی ایلیا ماکسیموف محصول کشورهای اوکراین و قبرس است که در سال 2021 میلادی تولید و منتشر شد. از گالیور، به عنوان ماجراجویی که دنیا را زیر پا گذاشته است دعوت شده تا بار دیگر به شهر لی‌لی‌پوت که زمانی آن را از دست دشمنان نجات داد، بازگردد. اما زمانی که گالیور به لی‌لی‌پوت می‌رسد، مردم شهر را خشمگین، وحشت‌زده و ناامید می‌بیند. چون پادشاه لی‌لی‌پوت این باور را در مردم ایجاد کرده بود که گالیور یک انسان غول پیکر افسانه‌ای است اما آن‌ها متوجه شده‌اند که گالیور نیز یک انسان کاملا معمولی می‌باشد. حال پادشاه که از گالیور ناامید شده دستور اعدام و قتل او را صادر می‌کند اما… ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن پسر میمونی: قهرمانی متولد می شود 202 پسر میمونی: قهرمانی متولد می شود ( Monkie Kid A Hero Is Born ): انیمیشن ماجراجویی به کارگردانی سارا هارپر محصول کشور استرالیا در سال 2020 ساخته شده است. در این فیلم استیو بلوم، دیوید چن، جک د سنا، کایل مکارلی و شان شمل به هنرمندی پرداخته‌ اند. مانکی کینگ قهرمان رمان معروف «سفری به غرب»، به عنوان پسری به نام ام کی، جان گرفته است. او عصای جادویی مانکی کینگ را پیدا می کند و سفری ماجراجویی را برای بازگرداندن عصا، آغاز می کند . ( Dugs Special mission ): ...منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه پِرِستو (نامزد اسکار) (Petite Faim) » (La Cour پِرِستو ( Presto ): یک فیلم کوتاه پویانمایی رایانه‌ای از پیکسار و محصول سال ۲۰۰۸ است که پیش از فیلم بلند وال-ئی این استودیو در سینماها پخش می‌شد. داستان فیلم در مورد پرستو است؛ شعبده‌بازی که تلاش در اجرای یک نمایش دارد، اما خرگوشش الک، تا هویجش را نگیرد، با او همکاری نمی‌کند. این فیلم کوتاه، یک ادای احترام آکنده از طنز به کارتون‌های کلاسیکی چون تام و جری و لونی تونز و همچنین آثار تکس اوری است. پرستو را پویاگر کهنه‌کار پیکسار، داگ سوئیتلند، کارگردانی کرده و این نخستین کارگردانی وی بوده‌است. واکنش‌ها به این فیلم کوتاه، مثبت بود و منتقدان وال-ئی نیز آن را لذت‌بخش خواندند. پرستو همچنین نامزد دریافت جایزه آنی و جایزه اسکار شد. ( Dugs Special mission ): .: . : ... . منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.......

Document

انیمیشن کوتاه ماموریت مخصوص داگ » (Petite Faim) » (La Cour ماموریت مخصوص داگ ( Dugs Special mission ): انیمیشن کوتاه محصول کشور آمریکا در سال 2009 ساخته شده است. در داستان آلفا، بتا و گاما سعی میکنند داگ را از خودشان دور کنند تا بتوانند پرنده ای را شکار کنند.: . : ... . منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.......

Document

انیمیشن کوتاه «کمی گرسنه» (Petite Faim) » (La Cour) ژانر: کمدی / خلاصه داستان: دو هیولای بامزه در جستجوی غذا با اتفاقات خنده‌دار و گوناگون مواجه می‌شوند. : ... . منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.......

Document

انیمیشن زیبای اورس سالهاست که اورس مجبور است از مادر پیرش در یک دهکده‌ی مرده و متروک مراقبت کند. او سر انجام تصمیم به یک سفر خطرناک از میان کوهستانی ناشناخته، میگیرد تا مکان بهتری برای خود و مادرش بیابد. اما مادرش می خواهد در خانه بماند... این انیمیشن تاثیر گذار محصول 2009 میلادی، به کارگردانی و نویسندگی موریتز مایرهوفر است. منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.......

Document


عمه ادنا ( Auntie Edna ): انیمیشن کوتاه و کمدی محصولی دیگر از کمپانی Pixar Animation است که در سال 2018 عرضه شد. در این انیمیشن می بینیم که جک شخصیت داستانی ما دارای قدرت خارق العاده ایی است و از این قدرت بهره می برد تا یکسری کارهای خاص انجام دهد. منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.......

Document


انیمیشن کارگاه بی عرضه : ژانر: کمدی، ماجرایی، حادثه ای / خلاصه داستان: یک قاتل، مشهور به «قصاب»، فکر و ذهن یک کارآگاه را به خود مشغول کرده است. کارآگاه که ظاهراً در حل کردن پرونده های جرم و جنایت تبحر چندانی ندارد با سرنخی مواجه می شود که ممکن است او را به «قصاب» برساند. او سرنخ را دنبال می کند غافل از اینکه............ منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.......

Document

"Nuggets" یک انیمیشن پنج دقیقه‌ای است که توسط استودیوی انیمیشن آلمانی تولید شده؛ داستان درمورد یک پرنده کیوی در حال قدم زدن است که به یک شی طلایی رنگ می‌رسد و با تردید مایع داخل آن را جذب می کند؛ کیوی داستان ما می‌تواند ناگهان برای مدت کوتاهی پرواز کند؛ این پرواز طولانی نیست و فرودی بیشتر شیبه به یک تصادف دارد.
با این وجود، پرنده با اشتیاق به دنبال نقطه طلایی بعدی می‌گردد تا پرواز که رویای اوست برایش محقق گردد ...
منتظر نظرات و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document

انیمیشن کوتاه دنیایی بهتر
(با محبت کردن به اطرافیان دنیای خودمون رو رنگی کنیم)
نظراتتان را برای ما بنویسید.

Document

انیمیشن ظاهر و باطن
گاهی پیش می‌آید آنکه قدرت و شوکت خود را به رخ می‌کشد، در واقع از درون احساس ضعف می‌کند. بنابراین، بهتر است همیشه هم ظاهر را معادل باطن ندانیم، گرچه به هرحال ظاهر بر باطن و باطن بر ظاهر اثر می‌گذارد.
نظر شما چیست؟؟؟

Document


The Maker
انیمیشن به کارگردانی Christopher Kezelos به این مهم می پردازد که می بایست از ثانیه ثانیه زندگی بهره برد و آنرا دوست داشت...

Document


انیمیشن کوتاه جذاب و کمدی

Document


انیمیشن Changeover
انیمیشن اثری ایرانی است محصول سال 2014 به کارگردانی مهدی علی بیگی که به موضوع تغییر و وفق دادن می‌پردازد.یکی از معمول‌ترین تغییرات، تغییرات شخصیتی است. در این نوع تغییر شخص ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود را به دلایل مختلفی اعم از کاری، احساسی و اجتماعی به ویژگیهای مقبول در نزد دیگران تبدیل می‌کند یا به اصطلاح خود را با شرایط وفق می‌دهد. با این وجود که گاهی این تغییرات اجتناب‌ناپذیر است، اما در نهایت به فراموش شدن هویت فرد و فراموشی نفس منجر می‌شود.

Document


انیمیشن مفهومی Routine
داستان پسر جوانی است که به دام روزمرگی افتاده است. هر روز و شب، هر ماه و هر سال برایش تکراری و فاقد شادی وحس خوشبختی است. این اثر زیبا ساخته Valeria Dakhovich در سال ساخت 2017 میلادی است.

Document


کرونا چگونه منتقل شد؟
الان که دیگه همه جا بحث کروناست یک انیمیشن کرونایی هم ببینیم...
شما موافقید با این انیمیشن؟

Document


انیمیشن Joy and Heron
محصول سال 2018
در زندگی، هر آنچه که پیش آمد: مهربانی را بجای خشم؛ عشق را بجای نفرت و بخشش را بجای انتقام انتخاب کنید.

Document


انیمیشن Anya
انیمیشن «آنیا» روایتگر دختر یتیمی به همین نام است که در یک شب زمستانی، غریبانه وارد یتیم‌خانه‌ای خالی از سکنه می‌شود؛ او مدتی را به تنهایی در این یتیم‌خانه سپری می‌کند تا اینکه...
در سال 2014 میلادی موفق به کسب جوایز معتبر متعددی از جشنواره های بین المللی شده است

Document


انیمیشن کوتاه بی نظیر

Document


انیمیشن کوتاه Lifted
در سال 2007 نامزد اسكار بهترين انيميشن كوتاه سال شد.

Document


انیمیشن کوتاه رد و بدل کردن

Document


انیمیشن کوتاه کنجکاوی کودکانه

Document


اسکارلت انیمیشن کوتاهی تأثیرگذار، به کارگردانی "الیسون ابیتبول" در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است. این انیمیشن کوتاه بر اساس یک داستان حقیقی از زندگی کودکی به نام اسکارلت، که به علت نوع رایجی از سرطان استخوان (Ewing Sarcoma) پای راستش را از دست داده، است.
اما ذره ذره امید را می‌تواند در وجودش حس کند و به زندگی خود عشق بورزد با وجود نقصی که برای او بوجود آمده است.

Document


انیمیشن کوتاه ماشین سکه‌ای
در وصف نرسیدن به خواسته‌ها در زمان خودش...

Document


انیمیشن کوتاه و جذاب کمدی

Document


انیمیشن کوتاه و جذاب و کمدی
همخوانی حیوانات

Document


انیمیشن کوتاه Destiny (سرنوشت)
شرح کوتاه : داستان انیمیشن سرنوشت از سختی ها و اتفاقاتی که در آینده برای ما به وجود می آید سخن میگوید
این اثر خارق‌العاده روایت پیچیده‌ای است از زمان، مرگ و واقعیت است (قابل ذکر است شخصیت اصلی داستان مقدار قابل توجهی از شخصیت اصلی انیمیشن برنده اسکار «کتاب‌های پرنده آقای موریس لسمور» الهام گرفته است.)

Document


انیمیشن کوتاه محبت (ROTO)
محبت ( ROTO ): داستان انیمیشن در مورد انسان هایی است که به خاطر مشکلات و عدم محبت از درون ترک خوردند.

Document


انیمیشن کوتاه محبت (ROTO)
محبت ( ROTO ): داستان انیمیشن در مورد انسان هایی است که به خاطر مشکلات و عدم محبت از درون ترک خوردند.

Document


انیمیشن کوتاه محبت (ROTO)
محبت ( ROTO ): داستان انیمیشن در مورد انسان هایی است که به خاطر مشکلات و عدم محبت از درون ترک خوردند.

Document


انیمیشن کوتاه پدر و دختر (Father And Daughter)
انیمیشن عاشقانه پدر و دختر Father and Daughter برنده اسکار بهترین انیمیشن کوتاه. باز هم شاهکاری بی نهایت معناگرا و فلسفی از کارگردان فیلم "راهب و ماهی"، "مایکل دودوک" فیلمی ۸ دقیقه ای که حدوداً چهار سال، ساختن آن طول کشید. فریم به فریم این فیلم ۸ دقیقه ای که با دقت و مفهوم خاصی کنار هم گذاشته شده که پر از رگه های عمیق فلسفی هست و همچنین موسیقی وجد آور و زیبایش باعث شده تا کار پر مایه ای همچون فیلم قبلیش "راهب و ماهی" را شاهد باشیم ...

Document


انیمیشن کوتاه تحسین شده‌ی Save Ralph (رالف رو نجات بده)
نیمیشن "رالف را نجات بده" به کارگردانی اسپنسر سوسر، یک داستان جذاب و البته دلخراش از وحشتی که انسان می آفریند، است. این اثر فاخر پیغام خود را در مدت زمان 4 دقیقه به طور شگفت انگیزی به تصویر میکشد. ماجرا به دنبال مصاحبه با رالف (وایتیتی)، خرگوشی نیمه کور است که توسط یک گروه فیلمبردار مستند دنبال میشود. این گروه نه تنها در خانه رالف، بلکه در محل کار او را نیز دنبال میکند و مشخص میشود که کار او در یک آزمایشگاه آزمایش مواد آرایشی انسانی است و...

Document


انیمیشن جذاب Crunch (بحران)
" باب" مردی کوتاه قامت است که در یک شرکت هوافضایی کار می‌کند. روزی از روزها، در هنگام پرتاب یک موشک فضاپیما، اشعه‌ای مرموز و ناشناخته به باب اصابت می‌کند که به موجب آن او دچار یک سری اختلالات عجیب و غریب می‌شود. رفته رفته موضوع جنبه‌های بحرانی پیدا می‌کند و...

Document


این انیمیشن زیبا را از دست ندهید.
"رسانه و فضای مجازی ،در کنار همه خوبی ها و بدی هایش، گاهی بلای جان ما می شود و بیشتر از آنکه به درد ما بخورد ، دردی به ما اضافه می کند تا در عصر فناوری ، به بیماری های رسانه ای دچار شویم. بیماری هایی که در اثر کنجکاوی آدم ها و استفاده افراطی و نادرست از آن پدید می آیند. ایران هم از کشور هایی است که در زمان کوتاهی باحجم انبوهی از این ابزارهای تکنولوژی رو به رو شد و در نتیجه به همان میزان با مشکلات پیروی آن هم مواجه شد.

Document


انیمیشن با محبت کردن دنیا مون رو رنگی کنیم.
انیمیشن کوتاه دنیایی بهتر (با محبت کردن به اطرافیان دنیای خودمون رو رنگی کنیم)

Document


انیمیشن با محبت کردن دنیا مون رو رنگی کنیم.
انیمیشن کوتاه دنیایی بهتر (با محبت کردن به اطرافیان دنیای خودمون رو رنگی کنیم)

Document


انیمیشن مفهومی اپرا (نامزد جایزه اسکار)
اپرا ( Opera ): انیمیشن کوتاه صامت محصول 2020 کشور امریکا و کره جنوبی که با الهام از هنرمندان بزرگ دوره رنسانس همچون میکل آنژ و بوتیچلی ساخته شده است؛ جامعه‌ ای را به تصویر میکشد که هر عضو موجود در آن بر روی عملکرد و تعامل سایر افراد جامعه تاثیر گذاشته و وجود نژادهای مختلف، مذاهب، جنگ، آموزش و سایر موارد زندگی بشریت را در این دنیای پهناور تغییر خواهد داد.

Document


انیمیشن کوتاه کبوتر غیر ممکن
این فیلم کوتاه درباره مامور مخفی تازه کاری است که تحت آموزش‌های ابتدایی به سر می‌برد و در حین انجام ماموریتی مهم، یک کبوتر کیف مربوط به سلاح‌های هسته ای دولت را از او می‌دزدد و…

Document


انیمیشن کوتاه One
یک سکه یک روپیه ای (واحد پول نقره هندوستان) راهی سفر می شود تا ارزش و جایگاه خود را در جهانی که تحت تاثیر اسکانس های کاغذی با ارزش بسیار بالا هست را پیدا کند. این انیمیشن کوتاه تاثیرگذار حاصل یک ایده دانشجویی است و توسط موسسه طراحی MIT به کارگردانی و نویسندگی "کتان پالدر" سال 2018 تولید شده است منتظر نظر و برداشت شما از این انیمیشن هستیم.

Document


انیمیشن کوتاه The Tree (درخت)
شرح کوتاه: در دنیایی کم آب و خشک، پیرمردی تمام تلاش خود را برای سیراب کردن درختی مرده و خشک می کند... تین اثر محصول سال 2018 به کارگردانی و نویسندگی یانگ هان و مالک باسیل ساخته شده است. نظرتونو در خصوص این انیمیشن کوتاه اعلام کنید.

Document


انیمیشن کوتاه «چهاردیواری» (La Cour)
ژانر: معناگرا (مفهومی) / خلاصه داستان: هنرمندی جوان که به خاطر روزمرگی زندگی دچار دلمردگی شده، قدم به خانه‌ای جدید می‌گذارد تا در آن ساکن شود. مرد جوان که ذاتاً گوشه‌گیر است و دوست ندارد کسی خلوتش را بر هم بزند، در این خانه با پیرمردی همسایه می‌شود که بسیار زنده‌دل است و علاقه دارد با این جوان معاشرت زیاد داشته باشد. سر زدن‌های گاه و بی‌گاه پیرمرد به خانه‌ی هنرمند و اخلاق خاص و کمی عجیب او، بالاخره جوان را به نشان دادن واکنش وا می‌دارد. در این اوضاع و احوال آشفته، ناگهان رازی بزرگ بر جوان فاش می‌شود و... - نظرتونو در خصوص این انیمیشن کوتاه اعلام کنید......

1 دیدگاه

  1. Nazi Niazi Nazi Niazi گفت:

    خیلی جالب و آموزنده بود👌🏼
    کاش مهربانی سرتاسر دنیا رو فرا بگیره

دیدگاهتان را بنویسید