تمهیدات بهداشتی جهت جلوگیری از سرایت بیماری‌های میکروبی و ویروسی از جمله کرونا
2020/07/28
شروع ثبت نام کلاس‌های ترم پاییز
2020/09/09

به نام خدا”
درود هموطن عزیز 💐

علیرغم زحماتِ بسیار فعالان عرصه فرهنگ و هنر، روزگاری را سپری می کنیم که برخی از فعالیت‌ها و آموزش‌ها در این حوزه پراهمیت، غیرحرفه‌ای و یا برای حصول منافع شخصی انجام می‌پذیرد‌ و این موضوع، لزوم انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنریِ حرفه‌ای، درخور و شایسته فرهنگ و هنر غنی ایران زمین را بیش از هر زمان دیگری مشخص می‌نماید.
از این رو جمعی از فعالان هنر و رسانه بر آن شدیم تا “موسسه فرهنگی هنری چند منظوره برداشت اول” را تاسیس کنیم به امید آنکه به قدر بضاعت و وسع خویش، دِینمان را به فرهنگ و هنر این سرزمین کهن ادا کنیم.

“موسسه فرهنگی هنری برداشت اول” در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شد و از خرداد ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

👈اصل اول در “برداشت اول”، “حرفه‌ای بودن” است؛ این اصل حاکم بر تمامی امور و فعالیت‌های این موسسه می باشد؛ از استادان ارزشمندی که پس از سال‌ها اندوختن تجربه، هر یک چون ستاره‌ای تابناک در آسمان فرهنگ و هنر ایران زمین می‌درخشند، تا تیم‌ها و مجموعه‌های حرفه‌ای، با سابقه‌های بی‌نظیر که در ارائه خدمات گوناگون در عرصه فرهنگ و هنر فعالیت می‌کنند.

💰سرمایه اصلی برداشت اول، “اعتماد و رضایت شماست”.

🎯هدف ما “ارتقای روز افزون این سرمایه گرانبها” است و در این راستا‌ هم قسم شده‌ایم که صادقانه و با تمام توان بکوشیم و لحظه‌ای توقف ننماییم.

🌹به امید خدمت به کشور و مردم شریف ایران🌹
🌹به امید حفظ و ارتقای فرهنگ و هنر اصیل ایرانی اسلامی🌹
🌹به امید آبادانی روز افزون و سربلندی هر چه بیشتر ایران و ایرانی ان شاءالله🌹

محیط‌های آموزشی:

موسسه فرهنگی هنری برداشت اول دارای دو ساختمان مجهز و ایده‌آل برای آموزش است.
دفتر مرکزی موسسه به آدرس ظفر، خیابان فرید افشار، بلوار آرش شرقی، پلاک ۷، ساختمانی شیک، مجهز و مناسب برای فعالیت های آموزشی است و ساختمان شماره ۲ موسسه به آدرس میدان انقلاب، کارگر شمالی، خیابان نصرت، بعد از کوچه ثابت، پلاک ۵۱، ساختمانی چند طبقه با طراحی مناسب و کلا‌س‌ها و سالن‌های متعدد که در مرکز شهر قرار گرفته و برای برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی بسیار مناسب است.
هر دو ساختمان و تمامی کلاس‌ها مجهز به دوربین مدار بسته با مونیتورینگ مداوم بوده که این مهم، امنیت لازم برای حضور کودکان و بانوان را تامین می نماید. سرویس‌‌های بهداشتی متعدد، رعایت ایمنی و تمهیدات لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث، تهویه و تصفیه هوا، بوفه مجهز و کاملا بهداشتی و امکانات کمک آموزشی در ساختمان‌ها تعبیه گردیده که با طراحی مدرن و زیبا، محیطی آرامش بخش و خاطراتی به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد.

1 دیدگاه

  1. علی گفت:

    بسیار عالی، موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید